Jsme autorizovaný zástupce a distributor dveří a zárubní Porta Doors

V naší nabídce máme dveře otočné i posuvné. Bezpečnostní i protipožární..akustické i klimatické.
Jakékoliv dveře, které si budete přát, vám nainstalují naši odborní montéři s dlouholetou praxí.
Jejich dobře odvedená práce je zárukou naší kvality a za tou si stojíme.

MY A DVEŘE

Naše společnost MB interiéry se specializuje na prodej a montáž dveří značky Porta Doors od roku 2001, kdy jsme začali realizovat naše první zakázky. Od roku 2009 jsme přímým dovozcem a autorizovaným zástupcem Porta Doors do ČR. Dnes jsou našimi odběrateli stavební firmy, stavebniny, prodejci oken a dveří, podlahová studia, truhláři a řemeslníci. Zároveň i nadále uskutečňujeme realizace u přímých zákazníků v rodinných domech a bytech, kde využíváme zejména naše mnohaleté odborné znalosti a montážní dovednosti.

Porta Doors je přední evropský výrobce interiérových i exteriérových dveří určených pro používání do obytných a kancelářských prostor. Společnost působí na trhu od roku 1992 a je známá vysokou kvalitou svých výrobků, které je dosaženo použitím pokročilé automatizované technologie. Porta Doors neustále přichází s inovacemi, s novými vzory a povrchy dveří, s praktickými řešeními funkční role svých výrobků v bytových interiérech. Díky tomu se může směle řadit mezi hlavní lídry v tomto oboru. To potvrzuje i řada ocenění od akreditovaných výzkumných institucí na celém exportním trhu.

Top kolekce

PORTA KONCEPT

Dveře Porta Koncept jsou u nás nejprodávanější kolekcí vůbec. Velký úspěch tato kolekce slaví díky kvalitě a povedenému designu.

více

PORTA FOCUS

Dveře Porta Focus jsou designovou lahůdkou v naší nabídce a naši spolupracující architekti tuto kolekci často doporučují do rodinných a bytových domů.

více

VERTE PREMIUM

Dveře Verte Premium jsou další oblíbenou kolekcí dveří z naší nabídky. Rámovo desková konstrukce dveří je zárukou kvality.

více

NEJŽÁDANĚJŠÍ TYPY DVEŘÍ

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

více

POSUVNÉ DVEŘE

více

PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

více

Katalog dveří

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Videa

Ohlasy našich zákazníků

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za dveře i jejich montáž. Dveře jsou moc pěkné a náš stavební dozor velmi ocenil i jejich usazení.
Děkuji Vám a přeji hezký večer.
L.Šlejharová, Mladá Boleslav
Dobrý den,
práce vašich montérů je profesionální a čistá a bohužel se to v dnešní době málo vidí.
Josef Zeman, Zruč nad Sázavou
Na začátku roku nám fa. MB interiéry prováděla rekonstrukci bytového jádra a výměnu všech interiérových dveří v bytě. Byli (a stále jsme) naprosto spokojeni jak se samotnou realizací, tak s prací a přístupem všech pracovníků firmy. Díky
Petra Marečková, Mladá Boleslav
Dovolte mi, abych Vaší firmě poděkoval za perfektní práci, servis, přístup a celkový profesionální dojem. Poptávali jsme několik firem a jsme velice rádi, že jsme se rozhodli právě pro Vás.
Filip Šubr, Mladá Boleslav
Děkujeme za perfektně odvedenou práci Vám i vašim pracovníkům, kteří nám interiérové dveře instalovali.
Olga Frdlová, Benátky nad Jizerou
Děkuju za kvalitní vchodové dveře do bytu a za montáž. Váš montážník byl pečlivý a vše dělal kvalitně a s velkou pečlivostí. Závěrem vám přeju plno spokojených zákazníků…
Robert Szep, Luštěnice
Chtěla bych poděkovat a pochválit pána, který mi byl instalovat vchodové dveře do bytu. Vypadá to skvěle, čistá práce :o) Byla bych moc ráda, kdyby mohl přijít i na ty vnitřní dveře…
Jitka Hamrlová, Mladá Boleslav
Dobrý den, s dveřmi Porta Line i s Vašimi pracovníky jsme maximálně spokojeni – určitě Vás budeme všude doporučovat – i když nevím, jestli byste chtěli jet opět zase tak daleko :-))
Malichovi, Brno

Kam dál ?

Máme tady pro vás zajímavé články nebo se můžete vrátit na hlavní stranu…

NÁŠ BLOG
DOMŮ