Dveře 2019-01-23T09:31:48+00:00
Vchodové dveře

Jsme autorizovaný zástupce a distributor dveří a zárubní Porta Doors

V naší nabídce máme dveře otočné i posuvné. Bezpečnostní i protipožární..akustické i klimatické.

Jakékoliv dveře, které si budete přát, vám nainstalují naši odborní montéři s dlouholetou praxí.

Jejich dobře odvedená práce je zárukou naší kvality a za tou si stojíme.

DVEŘE

Naše společnost MB interiéry se specializuje na prodej a montáž dveří značky Porta Doors od roku 2001, kdy jsme začali realizovat naše první zakázky. Od roku 2009 jsme přímým dovozcem a autorizovaným zástupcem Porta Doors do ČR. Dnes jsou našimi odběrateli stavební firmy, stavebniny, prodejci oken a dveří, podlahová studia, truhláři a řemeslníci. Zároveň i nadále uskutečňujeme realizace u přímých zákazníků v rodinných domech a bytech, kde využíváme zejména naše mnohaleté odborné znalosti a montážní dovednosti.

Porta Doors je přední evropský výrobce interiérových i exteriérových dveří určených pro používání do obytných a kancelářských prostor. Společnost působí na trhu od roku 1992 a je známá vysokou kvalitou svých výrobků, které je dosaženo použitím pokročilé automatizované technologie. Porta Doors neustále přichází s inovacemi, s novými vzory a povrchy dveří, s praktickými řešeními funkční role svých výrobků v bytových interiérech. Díky tomu se může směle řadit mezi hlavní lídry v tomto oboru. To potvrzuje i řada ocenění od akreditovaných výzkumných institucí na celém exportním trhu.

Katalog dveří PORTA DOORS
Katalog dveří VERTE

Videa

Klienti

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za dveře i jejich montáž. Dveře jsou moc pěkné a náš stavební dozor velmi ocenil i jejich usazení.
Děkuji Vám a přeji hezký večer.
L.Šlejharová, Mladá Boleslav
Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat vaší firmě za kvalitně provedenou instalaci a profesionální přístup.
Dům stavíme dlouho a setkali jsme se s různým přístupem od montážních firem (voda, plyn, elektro, stavba).
Proto dokážeme ocenit kvalitní práci.
Ing. Nožička, Mladá Boleslav
Na začátku roku nám fa. MB interiéry prováděla rekonstrukci bytového jádra a výměnu všech interiérových dveří v bytě. Byli (a stále jsme) naprosto spokojeni jak se samotnou realizací, tak s prací a přístupem všech pracovníků firmy. Díky
Petra Marečková, Mladá Boleslav
Dovolte mi, abych Vaší firmě poděkoval za perfektní práci, servis, přístup a celkový profesionální dojem. Poptávali jsme několik firem a jsme velice rádi, že jsme se rozhodli právě pro Vás.
Filip Šubr, Mladá Boleslav
Děkujeme za perfektně odvedenou práci Vám i vašim pracovníkům, kteří nám interiérové dveře instalovali.
Olga Frdlová, Benátky nad Jizerou
Děkuju za kvalitní vchodové dveře do bytu a za montáž. Váš montážník byl pečlivý a vše dělal kvalitně a s velkou pečlivostí. Závěrem vám přeju plno spokojených zákazníků…
Robert Szep, Luštěnice
Chtěla bych poděkovat a pochválit pána, který mi byl instalovat vchodové dveře do bytu. Vypadá to skvěle, čistá práce :o) Byla bych moc ráda, kdyby mohl přijít i na ty vnitřní dveře…
Jitka Hamrlová, Mladá Boleslav
Dobrý den, s dveřmi Porta Line i s Vašimi pracovníky jsme maximálně spokojeni – určitě Vás budeme všude doporučovat – i když nevím, jestli byste chtěli jet opět zase tak daleko :-))
Malichovi, Brno
BLOG