18 let zkušeností a stovky dokončených realizací

Tvoříme bytovou architekturu, měníme vaše byty k nepoznání. Tam kde je teď kuchyně, může být za nedlouho ložnice. Rekonstrukci zrealizujeme kompletně od A do Z. Od vybourání příček, výměny elektroinstalace, nového vodovodního vedení, výměny radiátorů, pokládky podlahových krytin až po instalaci jednotlivých prvků, jako je rohová vana, sprchový kout, kuchyňská linka, osvětlení, schody, dveře, okna, parapety. Vše provádí naši zkušení řemeslníci a montážníci, za jejichž odbornost plně ručíme.

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

OSOBNÍ SCHŮZKA

Kontaktujte nás. Dohodneme termín a přijedeme osobně na místo rekonstrukce. Probereme detailně Vaše požadavky na rekonstrukci a provedeme zaměření. Poradíme Vám s dispozičním řešením a přidáme tipy a rady z našich zkušeností.

ODSOUHLASENÍ

Následně vypracujeme cenovou kalkulaci, kterou s Vámi detailně probereme a doladíme tak, aby odpovídala Vašim představám. Pokud budete s naším přístupem a cenovou nabídkou spokojeni, můžeme si plácnout.

REALIZACE DÍLA

Veškeré bourací a stavební práce na sebe plynule navazují. V průběhu realizace s Vámi navštívíme naše partnerské prodejny, kde společně vybereme sanitu a další vybavení. Materiál sami odvezeme a nainstalujeme. Na závěr Vám předáme nový voňavoučkatý byt.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Sjednáme si společnou schůzku v místě rekonstrukce. Po odborné konzultaci s přihlédnutím k Vašim návrhům a požadavkům sepíšeme podrobné informace, poradíme a vypracujeme cenovou kalkulaci.

Odborně Vám poradíme nejvhodnější řešení. Také můžeme zajistit prohlídku již námi zrekonstruovaného podobného bytu, kde se můžete inspirovat.

Ano, výběr provádíme vždy společně se zákazníkem, v některé z prodejen sanitárního zařízení s bohatým sortimentem. Samozřejmostí je, že Vámi vybrané výrobky dodáme na místo rekonstrukce.

Spolupracujeme s kuchyňským studiem a podlahářem, kteří vypracují samostatnou cenovou kalkulaci. Naším úkolem je sladění návaznosti jednotlivých montáží do ideální časové osy.

Na tuto otázku jsme schopni adekvátně odpovědět až po naší společné schůzce na místě rekonstrukce. Vždy však dbáme na časovou návaznost veškerých prací a průběh celé realizace omezíme na nezbytně dlouhou dobu.

V den nástupu na stavbu je vystavena faktura na 50% celkové části. Doplatek účtujeme v den předání celé realizace.

S těmito názorovými rozpory se občas setkáme, ale co se zdá na první pohled neřešitelné, může být velmi jednoduché. Máme pro Vás totiž elegantní řešení, sprchový kout s vestavěným relaxačním sedacím prostorem…

Během celé rekonstrukce jsou velmi hlučné pouze dva dny. Těmito dny je první den rekonstrukce, kdy probíhá bourání, likvidace a odvoz materiálu a následně navezení nového materiálu na místo rekonstrukce. A potom den rekonstrukce, kdy provedeme výměnu elektroinstalace a vodoinstalace. Po zbývající dny už probíhají činnosti, při kterých vzniká minimální hluk. Veškeré práce provádíme v pracovní dny dopoledne a odpoledne, takže večer nebo o víkendu k žádnému hluku nedochází.

Ano, máme na tuto službu kvalifikovaného topenáře. Používáme topná tělesa značky KORADO

Na výběr stavební firmy jako takové. Rádi bychom samozřejmě, abyste si vybrali nás. Ať už ale využijete kohokoliv, vždy vyžadujte cenovou kalkulaci předem a neupřednostňujte nezvykle nízké ceny materiálů. Nemusí se to vždy vyplatit.

BYTOVÉ JÁDRO

Rekonstrukce bytového jádra patří k nejčastějším rekonstrukcím zejména v panelových domech, kde se jedná o odstranění starého umakartového bloku. Tento typ rekonstrukcí je u nás velmi často poptáván. U tohoto typu rekonstrukcí vždy dochází ke změnám dispozice původního jádra z důvodu nevhodných rozměrů, přemístění zařízení koupelny a WC a rovněž tak i renovaci vstupní chodby, předsíně bytu a kuchyně.  Při rekonstrukci bytového jádra zajistíme následující práce: demontáž, odvoz a likvidaci odpadu, vyzdění nových příček či jejich výstavbu ze sádrokartonu, sádrokartonové podhledy, elektroinstalační a vodo instalatérské práce, montáž sanity a zařizovacích předmětů, podlahářské, obkladačské a další práce.

A CO SOUSEDI…

A co sousedi, nebudou si stěžovat na hluk ? Ne. Veškeré bourací a stavební práce provádíme ve všední den od 8:00 do 16:00 hodin. Aktivně komunikujeme s Vašimi sousedy a společné chodby průběžně zametáme a uklízíme. Snažíme se, aby rekonstrukce proběhla bez zbytečných starostí.

Ať už potřebujete rekonstruovat koupelnu, byt nebo celý dům, vždy jsme připraveni nabídnout Vám profesionální přístup a kvalitní služby prověřené mnohaletými zkušenostmi.

Kam dál ?

Mrkněte třeba na dveře nebo se můžete vrátit na hlavní stranu…

DVEŘE
DOMŮ