Rekonstrukce 2019-07-16T15:29:45+00:00

REKONSTRUKCE

Rekonstrukce bytů a bytových jader provádíme od roku 2002 s regionálním zacílením na Mladou Boleslav a okolí, kde realizujeme většinu našich rekonstrukcí.

Tvoříme bytovou architekturu, měníme byty k nepoznání. Tam kde je teď kuchyně, může být brzy ložnice. Vše záleží jen na Vaší fantazii. Rekonstrukci zrealizujeme kompletně od A do Z. Od vybourání příček, výměny elektroinstalace, nového vodovodního vedení, výměny radiátorů, pokládky podlahových krytin až po instalaci jednotlivých prvků, jako je rohová vana, sprchový kout, kuchyňská linka, osvětlení, schody, dveře, okna, parapety. Vše provádí zkušení řemeslníci a montážníci, za jejichž odbornost plně ručíme.

Zkrátka, ať už se jedná o rekonstrukci koupelny, kuchyně, celého bytu nebo domu, vždy jsme připraveni nabídnout naše komplexní služby ověřené mnohaletou praxí a zkušenostmi.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Sjednáme schůzku v místě rekonstrukce a po odborné konzultaci s přihlédnutím k Vašim návrhům a požadavkům sepíšeme podrobné informace, poradíme a vypracujeme cenovou kalkulaci.

Odborně Vám poradíme nejvhodnější řešení nebo zajistíme prohlídku již námi zrekonstruovaného podobného bytu, kde se můžete inspirovat.

Ano, výběr provádíme vždy společně se zákazníkem, v některé z prodejen sanitárního zařízení s bohatým sortimentem. Samozřejmostí je, že Vámi vybrané výrobky dodáme na místo rekonstrukce.

Spolupracujeme s kuchyňským studiem a podlahářem, kteří vypracují samostatnou cenovou kalkulaci. Naším úkolem je sladění návaznosti jednotlivých montáží do ideální časové osy.

Na tuto otázku jsme schopni adekvátně odpovědět po naší společné schůzce na místě rekonstrukce. Vždy však dbáme na časovou návaznost veškerých prací a průběh celé realizace omezíme na nezbytně dlouhou dobu.

V den nástupu na stavbu je vystavena faktura na 50% celkové části. Doplatek účtujeme v den předání celé realizace.

S těmito názorovými rozpory se občas setkáme, ale co se zdá na první pohled neřešitelné, může být velmi jednoduché. Máme pro Vás totiž elegantní řešení, sprchový kout s vestavěným relaxačním sedacím prostorem…

Během celé rekonstrukce jsou velmi hlučné pouze dva dny. Těmito dny je první den rekonstrukce, kdy probíhá bourání, likvidace a odvoz materiálu a následně navezení nového materiálu na místo rekonstrukce. A potom den rekonstrukce, kdy provedeme výměnu elektroinstalace a vodoinstalace. Po zbývající dny už probíhají činnosti, při kterých vzniká minimální hluk. Veškeré práce provádíme v pracovní dny dopoledne a odpoledne, takže večer a o víkendu k žádnému hluku nedochází.

Ano, máme na tuto službu kvalifikovaného topenáře. Používáme topná tělesa značky KORADO

Na výběr stavební firmy jako takové. Rádi bychom samozřejmě, abyste si vybrali nás. Ať už ale využijete kohokoliv, vždy vyžadujte cenovou kalkulaci předem a neupřednostňujte nezvykle nízké ceny materiálů, které se v tomto případě vůbec nevyplatí.

Prohlédněte si ukázky některých našich realizovaných rekonstrukcí:

KONTAKTUJTE NÁS PRO SJEDNÁNÍ OSOBNÍ SCHŮZKY…

KONTAKTOVAT