Kdo jsme

Vítáme Vás na internetové prezentaci firmy MB interiéry, s.r.o. Jsme rádi, že svůj čas věnujete právě nám, a proto dovolte, abychom se Vám představili. Naše společnost se specializuje na prodej, montáž a servis dveří, plovoucích a vinylových podlah, stavební činnost, výstavbu rodinných domů a rekonstrukce bytů a bytových jader.

Historie

Jsme ryze česká firma. Naše společnost byla založena již v roce 1996 panem Michalem Brzobohatým, zprvu výlučně s působností v regionu Mladá Boleslav a se specializací na stavební činnost – rekonstrukce bytů, interiérů a bytových jader. Od roku 2002 jsme se začali specializovat i na prodej a montáž dveří a podlahových krytin. V roce 2012 jsme rozšířili naše firemní portfolio o stavbu rodinných domů na klíč.

Co nabízíme

V naší nabídce jsou interiérové dveře a plovoucí podlahy s kompletním příslušenstvím. U nás pořídíte dřevěné otočné dveře, posuvné dveře, bezpolodrážkové dveře, celoskleněné dveře, kovové dveře, bezpečnostní dveře do bytu, vchodové dveře do domu, akustické nebo protipožární dveře. Zkrátka u nás si vybere každý a to dle svého vkusu a účelu, pro nějž jsou dveře určeny. Produkty instalujeme s našimi zaměstnanci, montážníky s dlouholetou praxí.

Realizujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej. Snažíme se jít vždy naproti citlivě přáním klienta, řešíme i atypické zakázky, při nestandardních dispozicích přizpůsobíme dveře na míru. Při montáži do bytových prostor účtujeme ve snížené sazbě DPH.

Díky naší odbornosti a profesionálnímu přístupu jsme se od roku 2009 stali přímým dovozcem autorizovaným prodejcem dveří skupiny PORTA DOORS v České republice.

Kontaktní formulář

ZDARMA
NABÍZÍME ODBORNOU KONZULTACI

ZDARMA
PROVEDEME ZAMĚŘENÍ STAVBY

ZDARMA
VYPRACUJEME NEZÁVAZNOU NABÍDKU