Naše nabídka

Laminátové podlahy Balterio

Belgický výrobce špičkových laminátových podlah Balterio nabízí podlahy naprosto věrně napodobující přírodní povrch dřeva. Kromě dokonalé V-Spáry nabízí Balterio ručně broušené nebo kartáčované povrchy.

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor. V nabídce najdete nově i 8 dekorů, které lze pokládat plovoucím způsobem.

Vinylové podlahy Euro Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Euro Vinyl Floor Forever od belgického výrobce jsou vhodné pro domácí i komerční využití. Můžete vybírat z široké škály autentických dekorů, které lze lepit nebo pokládat plovoucím způsobem. Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou jsou tyto podlahy vhodné i do koupelen.

Vinylová podlaha Thermofix

Nabízíme luxusní vinylovou podlahu Thermofix, která je navržena tak, aby do domu či bytu vnesla styl ruku v ruce s vynikajícími užitnými vlastnostmi.

Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na světe.

Pro kolekci 2018-2020 je v nabídce 62 dekorů v imitaci dřeva, kamene či koberců. Nově také představujeme novou kolekci Thermofix ART, která vyniká svým rozměrem 1 829 x 180 cm a zkosenými hranami.

Co je to VINYL?

Jde o modifikaci PVC lina, které je „nakrájeno“ na dílce. Podstatně menší dílce, než role, umožňují vyrobit a nabídnout uživateli materiál tvrdší a odolnější. Obecně vzato, podlaha z PVC, ať už jde o lino nebo tzv “vinyl” je velmi odolná podlaha, která toho snese opravdu hodně. Oproti podlahám z laminátu či dřeva nebudete nikdy řešit vyšší vlhkost v domácnosti, která vzniká při vaření, praní, sušení prádla… nic takového Vaši PVC podlahu neohrozí. Snadno se udržuje, není háklivá na mokrý hadr, rozlité nápoje a podobně. Pro bezstarostný život ji můžeme doporučit.

Akční nabídka

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

VIDEA

Více informací ? Máme tady pro vás zajímavé články…

BLOG