Podlahy 2019-08-14T14:15:57+00:00

Naše nabídka

Laminátové podlahy Balterio

Belgický výrobce špičkových laminátových podlah Balterio nabízí podlahy naprosto věrně napodobující přírodní povrch dřeva. Kromě dokonalé V-Spáry nabízí Balterio ručně broušené nebo kartáčované povrchy.

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor. V nabídce najdete nově i 8 dekorů, které lze pokládat plovoucím způsobem.

Vinylové podlahy Euro Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Euro Vinyl Floor Forever od belgického výrobce jsou vhodné pro domácí i komerční využití. Můžete vybírat z široké škály autentických dekorů, které lze lepit nebo pokládat plovoucím způsobem. Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou jsou tyto podlahy vhodné i do koupelen.

Vinylová podlaha Thermofix

Nabízíme luxusní vinylovou podlahu Thermofix, která je navržena tak, aby do domu či bytu vnesla styl ruku v ruce s vynikajícími užitnými vlastnostmi.

Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na světe.

Pro kolekci 2018-2020 je v nabídce 62 dekorů v imitaci dřeva, kamene či koberců. Nově také představujeme novou kolekci Thermofix ART, která vyniká svým rozměrem 1 829 x 180 cm a zkosenými hranami.

Co je to VINYL?

Jde o modifikaci PVC lina, které je „nakrájeno“ na dílce. Podstatně menší dílce, než role, umožňují vyrobit a nabídnout uživateli materiál tvrdší a odolnější. Obecně vzato, podlaha z PVC, ať už jde o lino nebo tzv “vinyl” je velmi odolná podlaha, která toho snese opravdu hodně. Oproti podlahám z laminátu či dřeva nebudete nikdy řešit vyšší vlhkost v domácnosti, která vzniká při vaření, praní, sušení prádla… nic takového Vaši PVC podlahu neohrozí. Snadno se udržuje, není háklivá na mokrý hadr, rozlité nápoje a podobně. Pro bezstarostný život ji můžeme doporučit.

Akční nabídka

Please wait while Wordpress Flipbook is loading...

VIDEA

Více informací ? Máme tady pro vás zajímavé články…

BLOG