Kontakty 2020-01-20T13:08:05+00:00

PRODEJNA MLADÁ BOLESLAV

Provoz naší prodejny je aktuálně bez omezení

Kontaktní údaje

V případě potřeby nás můžete kontaktovat na naši pobočce
nebo telefonicky či emailem.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

AUTEM

VÍCE

AUTOBUSEM

VÍCE

VLAKEM

VÍCE

Naše výhody

ŠIROKÝ SORTIMENT

Na naší vzorkové prodejně máme pro vás vystaveno mnoho dveří v nejrůznějších modelech, odstínech, typech a funkcích, pro které jsou dveře určeny. U nás vám rádi reálně předvedeme dveře bezpečnostní, posuvné, celoskleněné, protipožární, akustické. Dále u nás můžete vybrat vinylové podlahy, plovoucí podlahy a to opět v širokém spektru nabídky.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Rádi vám vyjdeme vstříc nebo vám navrhneme ideální řešení. Nová podlaha nebo schodiště? Dveře pro vaši kočku ? Rekonstruovat nebo postavit ? Novou koupelnu ? Půdní vestavbu ? Dveře s posuvnou stěnou, světlíkem nebo zrovna s botníkem ? Máme cenné zkušenosti, jak architektonické, tak odborně stavební a montážní. Nabízíme hlavně službu.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Dveře, podlaha, dům, rekonstrukce – to všichni realizujeme většinou jen jednou za život. Rozhodnout se co vybrat není vůbec snadné. My nabídneme odbornou pomoc při výběru a realizaci dveří, podlahy, rekonstrukce nebo stavby. Zaměříme dveře a připravíme nabídku nezávazně. Poradíme a postaráme se o vás. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Vzorková prodejna MB interiéry

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám líbí naše webové stránky nebo jak jste byli spokojeni s našimi službami. Přejeme krásný den. MB interiéry.