Kontakty 2019-07-16T15:54:39+00:00

PRODEJNA MLADÁ BOLESLAV

Ve dnech od 22.7.2019 do 5.8.2019 bude zavřeno – dovolená

Kontaktní údaje

V případě potřeby nás můžete kontaktovat na naši pobočce
nebo telefonicky či emailem.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

AUTEM

VÍCE

AUTOBUSEM

VÍCE

VLAKEM

VÍCE

Naše výhody

ŠIROKÝ SORTIMENT

Na naší vzorkové prodejně máme pro vás vystaveno zhruba 100 dveří v nejrůznějších modelech, odstínech, typech a funkcích, pro které jsou dveře určeny. U nás vám rádi reálně předvedeme dveře bezpečnostní, posuvné, celoskleněné, protipožární, akustické. Dále u nás můžete vybrat vinylové podlahy, plovoucí podlahy a to opět v širokém spektru nabídky.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Rádi vám vyjdeme vstříc nebo vám navrhneme ideální řešení. Nová podlaha nebo schodiště? Dveře pro vaši kočku ? Rekonstruovat byt nebo postavit dům ? Novou koupelnu ? Dveře s posuvnou stěnou, světlíkem nebo zrovna s botníkem ? Máme mnoho zkušeností, jak architektonických, tak odborně stavebních a montážních. Nabízíme především službu.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Dveře, podlaha, dům, rekonstrukce – to všichni realizujeme většinou jen jednou za život. Rozhodnout se co vybrat není vůbec snadné. My nabídneme odbornou pomoc při výběru a realizaci dveří, podlahy, rekonstrukce nebo stavby. Zaměříme dveře a připravíme nabídku nezávazně. Poradíme a postaráme se o vás. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Náhradní prodejna MB interiéry